Spustit test

IQ vyjadřuje výši lidské inteligence. Pokud vás zajímá jak vysoké máte IQ, musíte podstoupit IQ test. Kvalitní testy jsou mensa IQ testy nebo online IQ test s certifikátem. Zvedněte si sebevědomí a otestujte své IQ v IQ testu i s výsledky.

Testy-iq-zdarma.cz

Paris Hilton

Hodnota IQ: 107

Paris Hilton

Americká celebrita Paris Hilton, dědička hotelového impéria Hilton, se proslavila zejména skandály. Erotické video, které natočila se svým bývalým přítelem, se posléze dostalo na internet a spustilo celosvětové šílenství. Ačkoliv by se dalo předpokládat, že hodnota jejího IQ je velmi nízká, ve skutečnosti má IQ zcela průměrné. Většina lidí by neměla mít problém ji porazit v jakémkoliv kvalitním IQ testu.

Cesta vzhůru

Paris začínala jako modelka, propracovala se až k nejznámějším agenturám a objevila se v mnoha reklamních kampaních, například pro značku Christian Dior. Už v té době proslula divokými večírky a skandály a kvůli řízení pod vlivem alkoholu dokonce strávila pár dní ve vězení.

Byla vůdčí osobností oblíbené show The Simple Life americké televize Fox, natočila hudební album Paris a její nahé fotky stále plní stránky bulvárních médií. Pod svým jménem prodává také kolekci šperků, oblečení a parfémů.

Ne všechny celebrity mají nízké hodnoty IQ, například Sharon Stone má údajně 154.

Zkuste porazit Paris Hilton v našem kvalitním IQ testu!

Zpět na seznam celebrit
Předchozí Další Chcete vědět IQ celebrit?