Spustit test

IQ vyjadřuje výši lidské inteligence. Pokud vás zajímá jak vysoké máte IQ, musíte podstoupit IQ test. Kvalitní testy jsou mensa IQ testy nebo online IQ test s certifikátem. Zvedněte si sebevědomí a otestujte své IQ v IQ testu i s výsledky.

Testy-iq-zdarma.cz

Leoš Mareš

Hodnota IQ: 124

Leoš Mareš

Leoš Mareš je ikonou současného českého šoubyznysu a jedním z nejpopulárnějších moderátorů současnosti. Ačkoliv jej většina lidí považuje za nepříliš bystrého metrosexuála, v IQ testu národa 2003 získal překvapivé třetí místo mezi celebritami. (Nejvyšší hodnoty IQ dosáhl tehdy Ondřej Hejma se 140 body.)

Kariéra v šoubyznysu

Leoše Mareše proslavila zejména ranní show na rádiu Evropa 2 a hitparáda Eso na TV Nova. Dále moderoval například soutěže Big Brother, Česko hledá Superstar nebo X Factor.

Vydal také několik CD, ale za zpěváka sám sebe nepovažuje. Mezi jeho nejznámější singly patří „Miluju“ nebo „Tři slova“.

Na podzim 2009 moderuje první Československou Superstar po boku slovenské moderátorky Adely Banášové, která shodou okolností uváděla československý IQ test národa v roce 2006.

Mnohem nižší IQ než Leoš Mareš má například americká ikona Paris Hilton.

A kolik máte vy? Změřte si své IQ v našem kvalifikovaném IQ testu!

Zpět na seznam celebrit
Předchozí Další Chcete vědět IQ celebrit?