Spustit test

IQ vyjadřuje výši lidské inteligence. Pokud vás zajímá jak vysoké máte IQ, musíte podstoupit IQ test. Kvalitní testy jsou mensa IQ testy nebo online IQ test s certifikátem. Zvedněte si sebevědomí a otestujte své IQ v IQ testu i s výsledky.

Testy-iq-zdarma.cz

Arnold Schwarzenegger

Hodnota IQ: 135

Arnold Schwarzenegger

Rakušan Arnold Schwarzenegger je mužem, který si splnil svůj dětský sen. Z rodného Rakouska se vypravil do Ameriky, kde se z něj stal slavný herec a posléze úspěšný politik. Není tedy divu, že hodnota jeho IQ je značně vysoká. Dokazuje to, že ne každý kulturista musí v IQ testu skončit pod hranicí průměru.

Kulturistika

Arnold Schwarzenegger je jednou z nejvýraznějších postav světové kulturistiky. Začal v patnácti letech a postupně vyhrál tituly Mr. Universe a Mr. Olympia (dokonce sedmkrát). Získal velkou publicitu, která se mu hodila později při začátcích herecké kariéry.

Filmy

Do USA se Arnold přestěhoval v jednadvaceti letech a snažil se získávat role zejména v akčních filmech, kde by využil svou vypracovanou postavu. První velký úspěch přišel s hlavní rolí ve fantasy filmu Barbar Conan a posléze v akční sci-fi Terminátor. Následovalo mnoho úspěšných snímků a ze Schwarzeneggera se stala plnohodnotná hollywoodská hvězda.

Politika

Poté, co opustil úspěšnou kariéru herce, se vrhl jako zatvrzelý republikán do politiky. V říjnu 2003 byl zvolen guvernérem státu Kalifornie, kterým je dodnes. Proslýchá se, že se pokouší najít způsob, jak by se mohl stát prezidentem USA.

Jeho manželkou je Maria Shriver, potomek dynastie Kennedyů. Mají spolu čtyři děti.

Americký prezident Barack Obama má hodnotu IQ jen o něco málo nižší. A kolik máte vy? Změřte si své IQ v našem kvalitním IQ testu!
Zpět na seznam celebrit
Předchozí Další Chcete vědět IQ celebrit?