Spustit test

IQ vyjadřuje výši lidské inteligence. Pokud vás zajímá jak vysoké máte IQ, musíte podstoupit IQ test. Kvalitní testy jsou mensa IQ testy nebo online IQ test s certifikátem. Zvedněte si sebevědomí a otestujte své IQ v IQ testu i s výsledky.

Testy-iq-zdarma.cz

Johnny Depp

Hodnota IQ: 126

Johnny Depp

Johnny Depp je jedním z nejoblíbenějších amerických herců, jeho fotky a plakáty už dlouhá léta zdobí pokoje žen i dívek. Hodnota jeho IQ je nadprůměrná a nasvědčuje tomu, že jde o velmi inteligentního muže, s tvůrčími vlohami. V kvalifikovaném IQ testu by jej mělo porazit jen asi 5% respondentů.

Životopis

Johnny začal svou kariéru jako kytarista, hrál s několika rockovými skupinami. Ve dvaceti letech se oženil, ale jeho manželství záhy skončilo rozvodem. V dalších letech chodil s herečkou Winonou Ryder nebo supermodelkou Kate Moss, než nakonec zakotvil u zpěvačky a herečky Vanessy Paradis, se kterou má syna Johna „Jacka“ Christophera a dceru Lily-Rose Melody.

Filmografie

Johnnyho herecká kariéra začala televizním seriálem Jump Street 21, který z něj udělal teenagerský idol. Na filmové výsluní se vyšvihl bizarní rolí Střihorukého Edwarda. Následovaly další úspěšné filmy jako Ed Wood, Piráti z Karibiku, Karlík a továrna na čokoládu nebo Sweeney Todd. Dnes je Johnny Depp jedním z nejobsazovanějších herců v Hollywoodu.

Další hollywoodský idol, Brad Pitt, má IQ 119.

A kolik máte vy? Zkuste si zjistit své IQ v našem kvalifikovaném IQ testu!

Zpět na seznam celebrit
Předchozí Další Chcete vědět IQ celebrit?